9 sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Oto kilka prostych porad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania wykazały, iż dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie zwiększa przepływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym warto włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty