Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które cialis cena mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, spytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra w zelu jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Dzisiaj mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu oraz inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.