Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu tani cialis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest z reguły zmęczony. Musi wypocząć. Dlatego niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezwykle istotny.