Moda powszechna

Sporo pań ma znaczne kompleksy na tle swojej tuszy – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nierzadko realia są takie, że faktycznie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez słabo dostosowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje wolność. Na dodatek niech kolor naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, warto założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z kobiet chce takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.