Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z częstych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tamtym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji widać oraz odczuć różnicę. To wyjątkowa formuła, która kumuluje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych spośród nimi zalecie. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo-Shampoo