Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne żyć niewłaściwa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który pomaga ich stan i strukturę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przyznają się również dla kobiet, jak zarówno dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na inny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie owe elementy decydują o sprawnym funkcjonowaniu materiału oraz mają spore uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil 2