Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najdoskonalsza klasa produktów
przypływ sił oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i masę mięśniową. Toż głównie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostał na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to same korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i siły jeszcze zupełnie nie było tak proste i bliskie. Będziesz stanowił pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i zdobądź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż wyższa odporność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej rywalizacji także stanów skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Niestety będziesz był żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać i jak ćwiczyć, by polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )