Śniłeś o perfekcyjnej formie, natomiast ciężko o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne składniki pozwalają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze określeni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wartości jeszcze zupełnie nie istniałoby rzeczywiście gładkie i bliskie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na szerokim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak postępował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż istnieje predyspozycje do polepszania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim ciałem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jako właściwie pytać o siebie. Tę myśl kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to mocny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )